Olexy Work – agencja rekrutacyjna – zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych na holenderski rynek pracy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym zespołem; w przeszłości byliśmy również pracownikami tymczasowymi oraz mamy za sobą wiele udanych procesów rekrutacyjnych. Zamieniliśmy naszą rolę na rynku pracy, gdzie jako agencja rekrutacyjna pomagamy potencjalnym przyszłym pracownikom w znalezieniu pracy.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się rekrutacją pracowników na holenderskim rynek pracy, Każdy pracownik chce dostać odpowiednią pracę, za odpowiednią stawkę. Podobnie, każdy pracodawca oczekuje od pracowników posiadania odpowiednich kwalifikacji. I tu pojawiamy się MY – Olexy Work – jesteśmy właściwą firmą we właściwym czasie. Godzimy oczekiwania naszych kontrahentów z oczekiwanymi kwalifikacjami kandydatów oraz ich oczekiwaniami wobec pracodawcy.

Dlaczego my?

Zdobyte doświadczenie jako pracownicy tymczasowi umożliwia nam sprawną pracę jako agencja rekrutacyjna. Pozwala nam na łatwe dotarcie do kandydata i zrozumienie jego potrzeb, a także łatwe przedstawienie mu przyszłego miejsca pracy.

Jako firma, możecie być pewni, że znajdziemy odpowiednich ludzi, dopasowanych do Państwa wymagań. Jako pracownicy, możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby wasze wymagania co do zatrudnienia były w pełni spełnione, co przełoży się na długofalową współpracę, oraz obopólne zadowolenie.

Nasze motto: „Twoje lepsze jutro!” I nie jest to bezpodstawne stwierdzenie.

Zapraszamy potencjalnych pracowników do rejestracji oraz firmy do współpracy!