Olexy Work – znajdziemy dla Państwa idealnego kandydata do pracy!

Zatrudnienie nowego pracownika wiąże się z poświęceniem dużej ilości czasu oraz nakładu środków finansowych. W skład tego kosztu można wliczyć ogłoszenia prasowe i internetowe, weryfikację tysięcy zgłoszeń i aplikacji kandydatów, niezliczoną ilość przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych, zatrudnienie dodatkowych pracowników do obsługi petentów, obsługa kadrowa, księgowa oraz wiele więcej czynników, sprawiających, że Państwa firma może nie rozwijać się tak dobrze, jak byście Państwo tego chcieli.

W tym miejscu pojawiamy się my – agencja rekrutacyjna Olexy Work. Zajmiemy się całym procesem rekrutacyjnym w Państwa firmie. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu mamy odpowiednie kwalifikacje, aby dostarczyć Państwu pracowników, spełniających określone wymagania. Dzięki sprawnej procedurze oraz odpowiedniej selekcji i weryfikacji jesteśmy w stanie zapewnić poziom usług rekrutacyjnych na najwyższym poziomie.

Podczas całego procesu rekrutacyjnego, nasz konsultant pozostaje w ciągłym kontakcie z Państwem oraz potencjalnym pracownikiem, aby proces rekrutacyjny został zakończony bez zakłóceń oraz aby mieć pewność, że obie strony są zadowolone ze wzajemnej współpracy.

Zalety współpracy z nami

Jedną z najważniejszych zalet współpracy z naszą firmą są finanse. Współpraca z nami pozwoli Państwu skorygować oraz zmniejszyć budżet, przeznaczany na ciągły proces rekrutacyjny oraz wszelkie związane z nim wydatki. Pozwoli to również wprowadzić pozytywne zamiany w kadrze pracowniczej, przeznaczając zaplecze kadrowe na inne, być może strategicznie ważniejsze cele, niż pozyskiwanie nowych pracowników. Nie musicie się Państwo martwić, że pracownik zatrudniony na etacie będzie niewystarczająco wydajny.

Poza finansami, ogromną zaletą współpracy z naszą firmą jest czas, który musieliby Państwo przeznaczyć na cały proces rekrutacyjny. Dzięki przemyślanej strategii rozwoju firmy, we współpracy z profesjonalną firmą rekrutacyjną, będą Państwo w stanie stawić czoło konkurencji w większym stopniu.

Ponadto, dzięki nowoczesnym metodom rekrutacji, z wykorzystaniem różnych kanałów łączności, takich jak np. Internet oraz media społecznościowe, jesteśmy w stanie szybciej docierać do potencjalnych kandydatów, których przybywa coraz więcej z dnia na dzień i pozyskiwać ich dla Państwa firmy jako pracowników. Dodatkowo Państwo jesteście w stanie być w stałym kontakcie zarówno z nami, jak również z kandydatami. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie, bez względu, w którym miejscu na świecie się znajdują wszystkie strony.

Mają Państwo pytania? Prosimy skontaktować się z nami za pośrednictwem e-mail: kontakt@olexywork.pl bądź formularza dostępnego w zakładce kontakt.